wtorek, 15 maja 2018

Lerma i Morales z nowymi kontraktami!

Jefferson Lerma oraz José Luis Morales podpisali nowe umowy z Levante. Tym samym piłkarze pozostaną na Ciudad de Valencia w kolejnym sezonie.

Wkład obu w utrzymanie Żab w Primera División jest oczywisty. Kolumbijczyk wystąpił w sumie w 26 ligowych spotkaniach i był ostoją środka pola zarówno u Juana Muñiza, jak i już za kadencji Paco Lópeza. Dodatkowo w listopadzie zadebiutował w reprezentacji Kolumbii i ma szansę pojechać na mundial do Rosji. José Néstor Pékerman uwzględnił go w szerokiej 35-osobowej kadrze.

Poprzedni kontrakt Lermy, który przyszedł na Ciudad de Valencia z CD Atlético Huila, wygasał za dwa lata. Nowy będzie trwać do 2022 roku, dodatkowo znacząco została podwyższona również klauzula odstępnego.

Morales to z kolei kluczowy zawodnik Levante i jeden z kapitanów zespołu. Strzelec 9 bramek w lidze w obecnym sezonie podpisał kontrakt do 2021 roku. Jego poprzednia umowa skończyłaby się przyszłego lata.

El Comandante jest najlepszym strzelcem Żab w Primera División w historii. Skrzydłowy przywędrował do Levante w lipcu 2011, ale początkowo występował jedynie w rezerwach. Do pierwszej drużyny trafił dopiero trzy lata później po okresie spędzonym na wypożyczeniu w Eibarze.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz