poniedziałek, 27 lutego 2017

Wpadka gwiazdy wykorzystana. 1:1 z Sevillą Atlético

Fede San Emeterio del Sevilla Atlético
Levante nie zdołało wywieźć z Sevilli kompletu punktów. Żaby prowadziły, ale w drugiej połowie straciły rezon i, kończąc mecz w dziesiątkę, dały sobie wbić jednego gola. Ostatecznie padł remis 1:1.

Po ładnej i składnej akcji prowadzenie gościom dał już w 13. minucie strzałem zza pola karnego Roger. W drugiej nie wytrzymał jednak presji i za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę wyleciał z boiska.

Na wyrównanie rezerwy Sevilli doczekały się na kwadrans przed końcem. To właśnie wtedy w zamieszaniu po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się Fede, który dał gospodarzom gola i tym samym zapewnił punkt.

Sevilla Atlético - Levante UD 1:1 (0:1)
26.02.2017, Ramón Sánchez Pizjuán, 18:00

Gole: 76' Fede San Emeterio - 13' Roger

Sevilla B: Caro; Carmona, Bernardo (82' Álex Muñoz), Diego, Matos; Fede San Emeterio, Yan Brice (60' Aburjania), Cotán (66' Pozo); Ivi, Curro y Marc Gual.

Levante: Raúl Fernández; Pedro López (46' Iván López), Rober, Postigo, Toño; Natxo Insa (82' Juan Muñoz), Campaña, Lerma; Morales (71' Paco Montañés), Jason y Roger

Kartki: Diego Matos, Carmona - Pedro López, Postigo, Iván López, Lerma (wszyscy żółte), Roger (czerwona za dwie żółte)

Sędzia: Adrián Cordero Vega

Widzów: 3 000