środa, 23 września 2015

Alcaraz: Bardzo ważne jest, by wygrać z Eibarem

Lucas Alcaraz wyznał na przedmeczowej konferencji, że spotkanie z Eibarem jest dla niego oraz całego Levante arcyważnym starciem.

- Bardzo ważne jest, by wygrać dzisiaj z Eibarem na własnym stadionie. Musimy skoncentrować się na tym, by osiągnąć zwycięstwo. To jest dzisiaj najważniejsze.

- Moja drużyna ciągle się adaptuje, chociaż uważam, że efekt tego powinien być już widoczny. Nie chce się usprawiedliwiać, ale w poprzednich meczach u siebie, przegranym z Celtą i zremisowanym z Sevillą, nie wszystko zaczęło się dobrze, a przez to w dalszej fazie meczu niektóre rzeczy nie układały się po naszej myśli.

- Myślę, że dla José Luisa Mendilibara nie ma znaczenia, że dzisiaj powróci na stadion klubu, który go w zeszłym sezonie zwolnił. To nie jest przecież debiutant. Eibar dobrze rozpoczęło sezon, są na fali, więc nic dziwnego, że i nastroje w tym zespole są całkiem niezłe.

- Drużyna dzisiaj wyjdzie w podobnym składzie personalnym jak ostatnio. Dokonamy może dwóch, maksymalnie trzech zmian, by mieć siły w kolejnych spotkaniach.

źr.: Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz