czwartek, 1 maja 2014

Quico Catalán potwierdza. Rozmowy z Keylorem Navasem przerwane

Levante want to keep Keylor Navas, but he could slip from their grasp, after contract talks broke down.
Keylor Navas to bez wątpienia gwiazda Levante. Kostarykanin już nie raz ratował w tym sezonie swoją drużynę. Klub jest jednak otwarty na wszelkie oferty po tym, jak rozmowy w sprawie nowego kontraktu nie powiodły się.

W wywiadzie dla kostarykańskiego poratlu yashinquesada.com prezydent Levante Quico Catalán przyznał, że rozmowy z piłkarzem ugrzęzły w martwym punkcie: - W tym momencie nie ma porozumienia w sprawie nowego kontraktu.

Kontakt Keylora Navasa wygasa za rok. Levante chciałoby zatrzymać swojego golkipera do końca umowy. Wszelkie ciekawe oferty innych klubów będą jednak rozpatrywane i najprawdopodobniej zawodnik opuści Ciudad de Valencia już latem tego roku.

Zarówno Joaquín Caparrós, jak i Quico Catalán zgodnie uważają, że piłkarz wart jest 10 milionów euro. W razie nowego kontraktu jego pensja miała by być dwukrotnie powiększona, miałby tym samym zostać najlepiej opłacanym zawodnikiem w zespole. Klauzula w nowym kontrakcie miałaby wynieść 15 milionów.

- Zrobilibyśmy wszystko, aby Keylor został w naszym zespole, ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Jeśli żadna ciekawa oferta do nas tego lata nie trafi, to zostanie z nami jeszcze rok, a potem stanie się zapewne wolnym zawodnikiem - przyznał Catalán.

Keylor Navas to obecnie jeden z najlepszych bramkarzy występujących w Primera División. Zawodnikiem interesują się takie kluby jak: Sevilla, Atlétic oraz Villarreal. Mówi się też o zainteresowaniu Kostarykaninem angielskich zespołów, szczególnie Liverpoolu i Evertonu.

źr.; foto: insidespanishfootball.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz