wtorek, 27 maja 2014

Będą odejścia. Znamy pechową piątkę

Levante oddalił pięciu graczy z rzędu
Znamy pierwsze planowane roszady w kadrze Levante na przyszły sezon. Dzisiaj klub poinformował, z którymi pięcioma zawodnikami będzie chciał się rozstać tego lata.

Tego lata kontrakty wygasają kilku zawodnikom. Są to: Miguel Pallardó, Ángel, Nagore, Pedro Ríos i Babá. Ta piątka na pewno pożegna się z klubem w tym okienku transferowym. Umowa kończy się również Mohamedowi Sissoko, ale z jego agentami klub rozpoczął już rozmowy w sprawie jej przedłużenia.

Ángel ten sezon zakończył z dwoma golami strzelonymi w końcówce sezonu. Od początku okienka będzie wolnym zawodnikiem. Z kolei Babá wraca z wypożyczenia do Sevilli, głównie przez to, że klauzula Senegalczyka wynosi około 15 milionów euro. Napastnik w całym sezonie przez kontuzje strzelił tylko trzy gole i był jednym z największych rozczarowań.

Nagore przyszedł w zimowym okienku za darmo i zagrał po cztery mecze w lidze i pucharze. Pallardó natomiast niemal cały sezon się leczył, a teraz zakończy swoją ośmioletnią przygodę z Levante, która do najlepszych nie należała. Z kolei Pedro Ríos grał w tym sezonie po prostu mało.

Jest jeszcze kilku zawodników, których obowiązują jeszcze roczne kontrakty, ale klub najchętniej pozbędzie się ich już latem. Issam El Adoua był przez cały sezon przestawiany i grał na różnych pozycjach. Chciał odejść już zimą, ale ostatecznie się do nie udało. Sérgio Pinto po przyjściu z Bundesligi również miął być wzmocnieniem, a tak się nie stało. Natomiast Aloys Nong to największa porażka transferowa ostatniego roku. Kameruńczyk nie grał ani w Levante, ani na wypożyczeniu w Recreativo, a kosztował klub z Ciudad de Valencia aż 200 tysięcy euro.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz