wtorek, 27 maja 2014

Caparrós jednak odchodzi!

Levante zrywa negocjacje z Caparrós
Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Joaquín Caparrós najprawdopodobniej przedłuży o dwa lata kontrakt z Levante. Dzisiaj okazało się jednak, że rozmowy zostały przerwane i Andaluzyjczyk nie poprowadzi ekipy z Walencji w przyszłym sezonie!

Levante opublikowało dzisiaj specjalne oświadczenie, w którym poinformowało o powodach zerwania negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu.
Levante UD zdecydowało się dzisiejszego ranka zerwać negocjacje w sprawie przedłużenia umowy pierwszego trenera drużyny - Joaquína Caparrósa. 
Joaquín Caparrós i jego sztab szkoleniowy do naszego klubu dołączyli w tym sezonie. Jakiś czas temu rozpoczęliśmy rozmowy z jego agentem, Juanem Manuelem Lópezem, w sprawie przedłużenia kontraktu. Dzisiaj przekazaliśmy odpowiednim osobom, że klub rezygnuje z dalszych osób. 
Mimo wielkich chęci, klub nie był w stanie znaleźć rozwiązania sytuacji. Levante chce podziękować Joaquínowi Caparrósowi i całemu sztabowi szkoleniowemu za pełen profesjonalizm i ciężką pracę w sezonie 2013/2014 - czytamy oświadczenie na oficjalnej stronie internetowej.
Według ustaleń mediów, najprawdopodobniej kością niezgody okazały się być warunki finansowe nowej umowy. Póki co nie wiadomo, kto zastąpi Caparrósa na stanowisku pierwszego trenera Żab.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz