wtorek, 1 kwietnia 2014

Ebi Smolarek wraca do futbolu! Zagra w Levante!

To absolutny transfserowy hit! Po Mohamedzie Sissoko Levante pozyskało bowiem kolejnego wolnego agenta. Jest nim Ebi Smolarek, dla którego to będzie powrót do gry w Primera División!

Levante porozumiało się już z byłym napastnikiem reprezentacji Polski w sprawie kontraktu. - Cóż, negocjacje były dość ciężkie, ale z tego Smolarek jest akurat znany - przyznaje Quico Catalán, prezydent klubu z Estadio Ciudad de Valencia.

Zawodnik ma podpisać z nowym klubem dość nietypowy kontrakt, bowiem obowiązujący do stycznia przyszłego roku. Umowa ma być automatycznie przedłużona, jeżeli zawodnik rozegra odpowiednią ilość spotkań w barwach Żab.

Jak doszło do tego spektakularnego transferu? Wszystko przez Tekina Erdema, jednego z agentów polskiego napastnika. Odpowiada on bowiem również za Obafemiego Martinsa i to właśnie Nigeryjczyk polecił Smolarka do Levante.

Dla Ebiego Smolarka nie będzie to pierwsza przygoda z Primera División. W latach 2007-2009 grał on w barwach Racingu Santander. Bez klubu pozostawał po zakończeniu umowy z Jagiellonią Białystok, więc od lata zeszłego roku.

Aktualizacja: Oczywiście ta informacja to żart z okazji Prima Aprilis. Póki co Levante nie ma raczej w planach zatrudnienia Smolarka, ale któż wie, co wydarzy się w przyszłości?

źr.; foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz