niedziela, 30 marca 2014

Caparrós: "Czeka nas ciężki miesiąc"

Caparrós: Nos queda un mes durísimo
Joaquín Caparrós podczas niedzielnej konferencji przyznał, że jego drużynę czeka bardzo wyczerpujący i ciężki miesiąc, ponieważ finisz rozgrywek jest trudny dla wszystkich ekip. Zaapelował też o spokój wśród kibiców i dziennikarzy.

- Czeka nas teraz bardzo ciężki miesiąc, będziemy grać mecz za meczem. Po jednej porażce trzeba się od razu podnieść i walczyć w kolejnym spotkaniu. Jest teraz bardzo trudno cokolwiek kalkulować. Jeszcze wszystko może się jednak wydarzyć - przyznał Caparrós na konferencji po niedzielnym treningu.

Trener Żab zaznaczył też, że nie należy popadać w niepokój, mimo ostatnich wyników jego ekipy. Levante w ostatnich czterech meczach zdobyło tylko punkt. - Musimy wrócić do tego, co robiliśmy wcześniej. Przede wszystkim mądra gra, duży spokój. To wszystkim wyjdzie na dobre. Po ostatnich meczach mogę po prostu czuć wściekłość, bo zabrakło nam trochę szczęścia.

Na sam koniec andaluzyjski trener wypowiedział się w samych superlatywach o ostatnich osiągnięciach Granady - rywala swojej ekipy w najbliższym meczu i podkreślił znaczenie tego meczu: - Granada gra ostatnio naprawdę nieźle. Wyniki wszystkich drużyn sprawiają, że z dziesięć ekip ma jeszcze ten sam cel.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz