sobota, 13 kwietnia 2013

Juan Ignacio Martínez: "To był najgorszy mecz, od kiedy tutaj jestem!"

źr.: marca.com
Trener Levante Juan Ignacio Martínez powiedział, że mecz z Deportivo, który został przegrany przez jego drużynę 0:4, był najgorszym w wykonaniu jego zespołu, od kiedy ten trenuje trenuje Żaby. - To nie był nasz najlepszy dzień, ale ponoszę odpowiedzialność za wynik i naszą grę. Musimy się teraz jak najszybciej  skoncentrować na tym, aby odzyskać stabilność i znowu zacząć grać na poziomie. - przyznał.

- Nie powinniśmy tak grać u siebie. To był najgorszy mecz, od kiedy tu jestem i od kiedy trenuje Levante! Nie wiem, dlaczego tak się stało. - żalił się na pomeczowej konferencji.

Trener przyznał też, że nie chce się wypowiadać na temat szczegółów i statystyk, gdyż musi to przeanalizować na spokojnie, ale nie może tak być, że drużyna przeciwna strzela aż 20 razy na bramkę (Deportivo tak naprawdę oddało 18 strzałów).

- Prawda jest taka, że goście nie rozgrywali fenomenalnego spotkania, ale to my popełnialiśmy karygodne błędy, które oni w prosty sposób wykorzystali. Nie wiem też, jak mogliśmy stracić te trzy pierwsze bramki w zaledwie 28 minut. No cóż, chociaż druga połowa w jakichś aspektach była lepsza. Szkoda bramki straconej w doliczonym czasie. - na sam koniec dodał hiszpański szkoleniowiec.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz