czwartek, 18 kwietnia 2013

Levante UD B też przegrywa! 0:2 z Atlético Baleares.

Levante UD B w ostatnią niedzielę nie zrealizowało swojego celu, czyli zdobycia 3 punktów. Zespół José Antonio Gómeza przegrał 2:0 z Atlético Baleares. Ekipa gości w tym sezonie już o nic nie walczy, a jej głównym celem jest spokojne utrzymanie się w lidze, więc tym bardziej wynik może dziwić

źr.: levanteud.com
Pierwszy gol padł już w 20' sekundzie tego spotkania, kiedy to niefrasobliwość obrońców Żab wykorzystał Salva Chamorro. Był to zdecydowanie zimny prysznic już na samym początku spotkania.

Nie minęło sześć minut, a było już 0:2. Tym razem do Cristian zaliczył gola, a asystował mu David Agudo.

źr.: levanteud.com
Levante B miało masę czasu na odrobienie strat, jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystywali napastnicy gospodarzy. Dobrze w bramce gości spisywał się też Ian Mackay. 

Wydawało się, że Żaby będą miały łatwiej po tym, jak pan Carlos López López pokazał Anderowi Gago drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Niestety, gospodarze nie poradzili sobie nawet grając w przewadze i przegrali to spotkanie. 
źr.: levanteud.com
Levante B przez swoją przegraną straciło czwartą pozycję, dającą awans do Segunda División i tym samym będzie musiało walczyć w kolejnych spotkaniach. Z kolei drużyna z Balearów jest jedenasta.

14 kwietnia 2013 - Walecnja (Ciutat Esportiva)
Levante UD B 0:2 Atlético Baleares
1' Chamorro, 7' Cristian 

Levante UD B: Garabato, Iván López, Mossa, Higón (Ortuño, min. 51), Fali, Provencio, Paredes, Rubén Fonte (Álvaro Rosa, min. 81), Morales, Andy (Olaizola, min. 63), Moyano. 

Atlético Baleares: Mackay, Gago, Castillo, Rojas, D. Guillén, Fragoso (David Sánchez, min. 59), X. Molina, Cristian (Fernández, min. 86), Agudo, Femi (Nico Pandiani, min. 74), Chamorro. 

Sędzia: Carlos López López

Żółte kartki: Higón, Andy - Gago

Czerwone kartki: Gago (za dwie żółte)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz