środa, 11 września 2019

Radoja z debiutem, Levante ze zwycięstwem w sparingu z Castellón

Mimo przerwy reprezentacyjnej Levante nie odpoczywa. Podopieczni Paco Lópeza zmierzyli się w sparingu z występującym Segunda División B CD Castellón. Żaby pewnie pokonały niżej notowanego rywala 3:1.

Wydarzeniem spotkania pozostaje powrót na boisko Nemanji Radoji. Serb, który został też już oficjalnie zarejestrowany przez klub może w najbliższym czasie powrócić po ponad rocznej przerwie na boiska Primera División. W meczu z Castellón nowy nabytek Levante pojawił się na placu gry już od pierwszej minuty. Swoją szansę dostał też bohater niedoszłej wymiany z Gironą - bramkarz Oier.

Levante UD - CD Castellón 3:1

Gole: 1-0 Sergio León, 2-0 Morales, 2-1 Cubillas, 3-1 Melero

Levante: Oier - Miramón, Vezo, Postigo, Cabaco, Toño - Melero, Radoja, Campaña - Hernani, Sergio León. Grali też: Iván López, Clerc, Morales, Mayoral, Roger

Castellón: Jesús - Satrustegui, Ventimilla, Castells, Verdés, Rafa Gálvez, Pablo Roig, Serra, Alfredo, Íñigo, Raúl Alcaina. Grali też Aarón, Calavera, Cubillas.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD