niedziela, 8 kwietnia 2018

Campaña: Teraz jesteśmy już uzależnieni od samych siebie!

Levante pokonało Las Palmas 2:1, a szczęścia po meczu nie krył José Campaña, bohater Żab. Dużo bardziej zawiedziony był natomiast David García, kapitan Wyspiarzy.

- Dla nas to był finał. Myślę, że rozegraliśmy dobry mecz, ale niestety nie udało nam się wykorzystać wszystkich tych sytuacji. Levante było dzisiaj znacznie bardziej skuteczniejsze, miało tę precyzję, której nam zabrakło. Teraz trzeba starać się, żeby poprawić tę naszą fatalną sytuację. Ten wynik oddala nas od utrzymania, ale zamierzamy walczyć do utrzymania. Koniec sezonu będzie bardzo trudny i nasza sytuacja jest naprawdę skomplikowana - David García, kapitan Las Palmas.

- Wydaje mi się, że od początku, kiedy przyszedł tu Paco López, widać inną twarz Levante. Ten mecz był dla nas bardzo ważny, żeby oddalić się już na dobre od strefy spadkowej. Las Palmas to dobry zespół, który dzisiaj stworzył sobie sporo sytuacji, ale my byliśmy skuteczniejsi. Jedna kontra, w której to ja miałem okazję strzelić na 2:1, sprawiła, że jesteśmy teraz w świetnym humorze. Dzisiaj straciliśmy po raz kolejny gola po stałym fragmencie gry, ale należy podkreślić, że graliśmy z naprawdę dobrym zespole. Najważniejsze, że my w tym momencie jesteśmy uzależnieni już tylko od samych siebie - José Campaña, bohater Levante.

źr.: własne | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz