sobota, 24 września 2016

Kto pierwszym bramkarzem Levante? Kibice wytypowali

Álex Remiro czy Raúl Fernández? Muñiz pod względem bramkarzy może w tym sezonie mówić o dużym bogactwie. Kto, zdaniem kibiców, powinien być tym pierwszym wyborem szkoleniowca Żab w najbliższych spotkaniach?

Ten sezon w pierwszym składzie rozpoczął wypożyczony z rezerw Athletiku Remiro. 21-latek w sumie wystąpił w czterech spotkaniach Segunda División. Mecz z Gimnàstic de Tarragona opuścił z powodu zgrupowania młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, potem powrócił jednak do pierwszego składu na spotkania z Saragossą i Córdobą. 

To właśnie po tym drugim meczu stracił plac na rzecz bardziej doświadczonego Raúla Fernándeza. 28-latek dotąd pojawił się jeszcze w przegranym po karnych meczu Pucharu Króla przeciwko Cádiz, w którym to okazał się jednak jednym z największych bohaterów.

Były gracz Mirandés zaledwie dwoma występami w tym sezonie przekonał też do siebie kibiców Żab. W internetowej ankiecie Superdeporte aż 62% głosujących zdecydowało, że to właśnie on powinien być pierwszym wyborem szkoleniowca Granotas. Na Remiro postawiło natomiast 38%.

Kto wystąpi w dzisiejszym meczu przeciwko Elche? Tego dowiemy się pewnie dopiero około 19.

źr.: własne/Superdeporte | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz