wtorek, 30 sierpnia 2016

Roger nowy liderem?! 2:0 z Alcorcón

Levante jest już po pierwszym domowym spotkaniu na Ciudad de Valencia. Dwa gole Rogera dały nie tylko zwycięstwo nad byłym klubem obecnego trenera Żab Muñiz, ale i fotel lidera Segunda División!

Chociaż znowu nie było to najbardziej emocjonujący mecz we wszechświecie, to trzeba przyznać, że Levante zagrało bardzo solidny mecz. Przeważało właściwie pod każdym względem, a na owoce niezłej gry Żab nie trzeba było długo czekać. Już w siódmej minucie swojego premierowego gola w tym sezonie strzelił Roger. Warto tutaj docenić też kapitalne podanie José Campañi, które idealnie minęło linię defensywy gości.

To w ogóle był mecz tego duetu. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą. Wówczas świetne dośrodkowanie posłał z prawego rogu boiska Pedro López, Campaña strzelił głową, ale piłka obiła słupek i trafiła wprost pod nogi Rogera. Ten nie miał problemów z pakowaniem futbolówki do siatki.

W drugiej połowie nic się już nie zmieniło. Ponad dziesięć tysięcy kibiców obejrzało tego dnia drugie zwycięstwo Żab w tym sezonie. Dzięki temu Levante wskoczyło z kompletem punktów na fotel lidera Segunda División.

Levante UD - AD Alcorcón 0:1 (0:0)
28.08.2016, Ciudad de Valencia, Walencja, 19:00

Gol: 7' 43' Roger

Levante: Remiro, Pedro López, Postigo, Chema, Abraham, Insa, Campaña (64' Verza), Morales (Montañés), Espinosa, Jason (73' Rubén García), Roger

Alcorcón: Dmitrovic, Nelson, Navarro, Iván, Bellvís, Manuel (Víctor Pérez, 60'), Aguza, Luque (45' Álvaro), Plano, Alejo (45' Samu), David Rodríguez

Kartki: Postigo - Plano, Navarro, Aguza, Gonzalez (wszyscy żółte)

Sędzia: Víctor Areces Franco

Widzów: 10 225

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz