czwartek, 18 sierpnia 2016

Pokaz charakteru Levante. 2:2 z Almeríą

Levante dwukrotnie przegrywało w towarzyskim starciu z Almeríą, ale ostatecznie zdołało zremisować 2:2. Błysnęli napastnicy Żab.

Klub z Estadio de los Juegos Mediterráneos w minionym sezonie cudem utrzymał się w Segunda División i w najbliższym sezonie ma powalczyć, podobnie jak Levante, o powrót do ekstraklasy.

Andaluzyjska drużyna od początku meczu z Granotas sprawiała dobre wrażenie i w 22. minucie objęła prowadzenie. Na trafienie Ivána Sáncheza tuż po przerwie odpowiedział jednak Roger. Z kolei już trzy minuty po golu na 2:1 Pozzo wyrównał Rafael Martins.

Levante tym samym w pierwszym letnim sparingu z drużyną z tego samego poziomu rozgrywkowego zremisowało więc 2:2.

UD Almería - Levante UD 2:2 (1:0)
6.08.2016, Pintar Arena, 22:00

Gole: 22' Iván Sánchez, 74' Pozzo - 50' Roger, 77' Rafael Martins

Almería: Julián Cuesta, Fran Vélez, Alex Quintanilla, Yago Díaz, Azeez, Kike, Corona, Dubarbier, Puertas, Iván i Morcillo. Zagrali również: Ximo, Pozo, Fidel, Chuli, Antonio Marín, Jose Ángel, Joaquín i Josema

Levante: Remiro, Toño, Verza, Vernón, Roger, Morales, Postigo, Pedro López, Espinosa, Nacho Insa i Abrahám. Zagrali również: Iván López, Rober, Hassan, Ribelles, Rafael Martins, Víctor, Jason i Fran

Sędzia: Campos Salinas