piątek, 19 sierpnia 2016

Pierwsza letnia porażka. 1:2 z Huescą

Dotychczas Levante było bezbłędne i wygrało wszystkie mecze 1:0. Po powrocie ze zgrupowania Żaby przegrały jednak po raz pierwszy tego lata. Lepsza okazała się Huesca, która zwyciężyła 2:1.

Klub z Aragonii będzie jednym z rywali Levante w najbliższym sezonie w Segunda División. To był też drugi przeciwnik Żab tego lata, który na co dzień gra na zapleczu La Ligi.

Drużyna Juana Antonio Anqueli losy meczu rozstrzygnęła już w pierwszej połowie. Już w 11. minucie do bramki strzeżonej przez Remiro trafił Cmiljanic, a w 35. minucie wynik podwyższył Aguilera. Honorowego gola dla ekipy z Walencji na trzy minuty przed końcem trafił Roger.

SD Huesca - Levante UD 2:1 (2:0)