niedziela, 29 maja 2016

Rossi: 30 dni na podjęcie decyzji

W ciągu miesiąca o swojej przyszłości zadecyduje Giuseppe Rossi. Pozostanie we Fiorentinie Paulo Sousy praktycznie wyklucza jego powrót do Violi. Czy Włoch pozostanie więc w Hiszpanii?

29-latek ma za sobą niezłą rundę w barwach Levante. Dla Żab napastnik wystąpił w 17 spotkaniach, w których strzelił sześć goli i dołożył dwie asysty.

Celem urodzonego w Nowym Jorku zawodnika było zaimponować przez te pół roku Antonio Conte, selekcjonerowi reprezentacji Włoch. Ostatecznie jednak Rossi nie znalazł się nawet w szerokiej kadrze Italii na Euro 2016.

Levante wypożyczając Bambino z Fiorentiny, zagwaranotowało sobie opcję transferu definitynwego po sezonie za pięć milionów euro. W związku ze spadkiem Żab z Primera División ta transakcja nie wchodzi jednak w grę.

Agent Andrea Pastorello udał się w ostatnim tygodniu do Florencji, by dowiedzieć się w sprawie przyszłości swojego klienta na Stadio Artemio Franch. Wydaje się jednak, że opuści on Półwysep Apeniński tego lata. Być może trafi na stare śmieci, czyli do Villarrealu.

źr.: Superdeporte | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz