wtorek, 31 maja 2016

Medjani nie wyklucza pozostania w Hiszpanii

Carl Medjani jest zadowolony ze swojej przygody w Levante. Wyklucza jednak grę na Ciudad de Valencia w Segunda División i o swojej przyszłości zadecyduje w ciągu kilku najbliższych tygodni.

- Jestem bardzo usatysfakcjonowany z tego, czego udało mi się dokonać w Levante. Niestety nie udało nam się utrzymać, ale naprawdę pozostawiliśmy na boisku mnóstwo energii i poświęcenia - przyznał.

W wywiadzie dla algierskiej gazety "Le Buteur" zawodnik zaznaczył, że nie przedłuży swojej umowy w Levante. Obrońca, który był jednym z wyróżniających się punktów mizernej w minionym sezonie linie defensywy, wciąż chce grać na najwyższym poziomie.

- Jeśli chodzi o moją przyszłość, szczerze... nic jeszcze nie wiem. Oczywiście pojawiły się jakieś oferty, ale jeszcze ciężko o tym mówić. Opuszczam Levante, ale być może pozostanę w Hiszpanii - zaznaczył.

Medjani do Levante przyszedł w lutym z tureckiego Trabzonsporu. Rozegrał 14 meczów w Primera División, w których strzelił jednego gola. Miał opcję przedłużenia kontraktu o kolejny sezon.

źr.: Le Buteur | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz