wtorek, 26 stycznia 2016

Nikt się tu nie poddaje! 3:2 z Las Palmas

Noticia
W poniedziałkowy wieczór na Ciudad de Valencia kibice zobaczyli kapitalne spotkanie, w którym po raz kolejny Levante strzeliło trzy gole. Tym razem jednak drużyna prowadzona przez Rubiego wygrała i to bardzo ważny mecz z Las Palmas 3:2.

Nieco ponad 13 tysięcy kibiców zgromadzonych tego dnia na obiekcie Levante obejrzało naprawdę dobry mecz, w którym wydarzyło się niemal wszystko.

Po raz kolejny dał o sobie znać duet Morales - Deyverson, któremu Żaby zawdzięczają większość goli w obecnym sezonie. Strzelanie rozpoczął ten pierwszy. W 25. minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Verza, jego strzał odbił jeszcze Verza, ale na dobitkę Moralesa nie miał już szans.

Na kolejnego gola fani Granotas musieli poczekać do drugiej połowie. W 47. minucie piłka po zgraniu Lermy trafiła do Deyversona, a ten zachował się bardzo sprytnie i trafił na 2:0.

Las Palmas jednak błyskawicznie odpowiedziało. Już kilkadziesiąt sekund później drużynową akcję gości wykorzystał Willian José.

W 62. minucie wydawało się, że ostateczny cios Wyspiarzom zadał Morales, wykorzystując swoją świetną współpracę z Deyversonem i trafiając na 3:1.

I tym razem Las Palmas jednak szybko wróciło do gry. W 65. minucie kolejnego gola kontaktowego trafił José, wykorzystując błąd defensywy Levante.

Jeszcze w samej końcówce z boiska za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Deyverson, ale Levante udało się utrzymać wynik i wygrać ten arcyważny mecz 3:2.