niedziela, 8 listopada 2015

Trenerski dwugłos po meczu z Deportivo

Rubi jest zadowolony ze stylu gry Levante, natomiast Victor Sanchez uważa, że to spotkanie mógł wygrać dosłownie każdy.

Rubi: Jestem szczęśliwy z tego, że Levante chce grać dobry futbol
- Widziałem siedemdziesiąt minut naprawdę niezłej gry. Na razie jeszcze nie jesteśmy gotowi grać tak przez całe spotkanie, ale to tylko kwestia czasu. Jestem przekonany, że ludzie, których mam do dyspozycji, to osoby na tyle ambitne, że chcą odnosić kolejne sukcesy.

- Cieszę się, że wraca do dobrej formy. Ma jeszcze drobne problemy przy kontratakach, ale jego gra w ostatnich tygodniach mocno się poprawiła - stwierdził natomiast zapytany o Rubéna Garcíę, dla którego był to dopiero trzeci mecz w tym sezonie w pierwszym składzie, drugi pod wodzą Rubiego.

Victor Sanchez: Każdy mógł wygrać ten mecz
- Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać, ale jeden punkt też należy uszanować. Zagraliśmy dobrze w defensywie, gorzej wyglądało to w ataku.

- Zobaczcie: kiedy była precyzja to potrafiliśmy znowu w końcówce zdominować Levante i mieliśmy nawet szansę, by tutaj jednak wygrać.

- Staramy się wygrać w każdym spotkaniu, ale dzisiaj doskonale wiedzieliśmy, że Levante z powodu swojej nieco napiętej sytuacji w tabeli, było bardzo zdeterminowane, by nas pokonać. Remis jest więc ok.

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz