niedziela, 13 września 2015

Alcaraz: Remis też jest sprawiedliwy, ale mój zespół zasługiwał na wygraną

Lucas Alcaraz po meczu z Sevillą nie krył zawodu tym, iż jego zespół nie zdołał ostatecznie pokonań Sevilli i tylko zremisował 1:1.

- Pierwsza połowa rzeczywiście nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu. Straciliśmy szybko gola, ale trzeba też przyznać, że od tamtego momentu nasz zespół zaczął grać lepiej. W drugiej części byliśmy bardziej zdecydowani i zdobyliśmy więcej pola. Trzeba mieć też na uwadze to, że Sevilla to rywal świetnie skonstruowany, ustawiony oraz nastawiony na grę fizyczną.

- Muszę pochwalić intensywność gry mojego zespołu w porównaniu do meczów z Las Palmas i Celtą. Dzisiaj sytuacje stwarzaliśmy sobie drużynowo, a nie tylko poprzez wykorzystywanie indywidualności.

- Punkt to sprawiedliwa zdobycz, ale sądzę, iż mój zespół zasługiwał dzisiaj na wygraną. Teraz trzeba już jednak myśleć o meczu z Barceloną, w którym musimy dać co najmniej tyle, ile dzisiaj. 4-4-2? Z pewnością nie odrzucam możliwości użycia go w tym spotkaniu w wybranych momentach, podobnie jak i w całym sezonie.

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz