niedziela, 19 lipca 2015

Dobry początek pretemporady. 3:0 z Alzirą

Levante udanie rozpoczęło przygotowania do nowego sezonu. Żaby pokonały Alzirę 3:0, a gole strzelali zawodnicy, na których trener Alcaraz musi bardzo liczyć w najbliższym sezonie.

Pierwszą konkretną sytuację w tym meczu miał w 30. minucie Morales, którego jednak strzał świetnie wybronił golkiper występującego w Tercera División zespołu.

Granotas prowadzenie objęli pięć minut później. Wówczas złe podanie defensorów gospodarzy wykorzystał debiutujący w tym meczu w barwach Levante Nabil Ghilas. Algierczyk przejął futbolówkę, pognał na bramkę i mijając golkipera, strzelił dającego prowadzenie Żabom gola.

Na kolejne trafienie kibice musieli czekać do 73. minuty. Wtedy to dwójkową akcję Nabila El Zhara i Rafaela Martinsa wykończył ten drugi. Był to dla niego bardzo ważny gol, gdyż to właśnie na nim oraz Ghilasie ma spoczywać w tym sezonie odpowiedzialność za strzelanie goli.

Ostatnie trafienie było nieco dziełem przypadku, ale też niezłej szarży prawą stroną boiska. Piłka minęła się jednak z Rafaelem Martinsem i nieco przypadkowym strzałem skierował ją do siatki José Mari.

UD Alzira - Levante UD 0:3 (0:2)
18.07.2015, Estadio Luis Suñer Picó, Alzira, 20:00

Gole: 35' Ghilas, 73' Rafael Martins, 86' José Mari

Levante: Javi Jiménez, Iván López, Cote, David Navarro, Bardanca, Toño, Verza, Morales, Rubén García, Morales, Casadesús, Ghilas. W drugiej połowie: Javi Jiménez, Pedro López, Simao, Juanfran, Nikos, Camarasa, José Mari, Xumetra, El Zhar, Rafael, Roger

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD