niedziela, 19 lipca 2015

Ghilas w Levante!

Nabil Ghilas został nowym zawodnikiem Levante. Algierczyk trafił na Ciudad de Valencia w ramach rocznego wypożyczenia z FC Porto.

25-latek zawodnikiem Smoków został latem 2013 roku za trzy miliony euro z Moreirense. Na Estádio do Dragão nie zdołał jednak popisać się zbytnio swoją strzelecką formą, w 16 meczach strzelił tylko jednego gola.

W ostatnim sezonie Porto zdecydowało się wypożyczyć napastnika do Córdoby. W tym zespole Ghilas miał pewne miejsce w składzie, na boisku pojawił się 27 razy i strzelił w nich siedem goli. Klub z Andaluzji nie zdołał się jednak utrzymać w Primera División i piłkarz powrócił do Portugalii.

Teraz na zasadzie wypożyczenia będzie występował w barwach Levante. Działacze Żab zapewnili sobie ewentualne prawo pierwokupu ośmiokrotnego reprezentanta Algierii po sezonie.

Ghilas był członkiem reprezentacji Lisów Pustyni na zeszłorocznych Mistrzostwach Świata. Zagrał we wszystkich trzech meczach grupowych, pojawiając się na boisku zawsze jako zmiennik, z kolei cały mecz 1/8 finału z Niemcami przesiedział na ławce rezerwowych.źr.: własne/Levante UD | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz