poniedziałek, 16 marca 2015

Alcaraz: Pierwsze 20 minut słabe, reszta do akceptacji

Lucas Alcaraz po spotkaniu z Realem Madryt nie krył swojego niezadowolenia z tego, jak zespół prezentował się w pierwszych minutach. Na konferencji odniósł się też do innych spraw związanych z zespołem.

- W pierwszych minutach byliśmy bardzo niezdecydowani. Pierwsze dwadzieścia minut było słabe w naszym wykonaniu, bardzo mi się nie podobało, co się tam wyprawiało. Potem jednak zaczęliśmy grać pewniej i reszta spotkania w naszym wykonaniu może być zaakceptowana. W meczu trzeba rywalizować, nawet jeśli przeciwnik jest na papierze silniejszym - powiedział.

- Wiadome, że w takich meczach ważny jest też aspekt psychologiczny, szczególnie gdy gramy przeciwko takiej drużynie i w towarzystwie tylu kibiców. Kiedy jednak mecz się zakończył miałem poczucie, że mogliśmy się pokusić w tym spotkaniu o choćby jednego gola.

- System z dwoma napastnikami, który tutaj zastosowaliśmy, był trenowany i w najbliższym czasie raczej nie zamierzamy go zmieniać. Co do Víctora Camarasy, to w tej chwili czekamy na wyniki badań, ale miejmy nadzieję, że nic mu nie będzie - zakończył.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz