środa, 11 lutego 2015

Bryan Ruiz nie zagra w Levante!

FIFA nie wyraziła zgody na transfer Bryana Ruiza z Fulham do Levante. Kapitan reprezentacji Kostaryki nie pomoże więc Granotas w utrzymaniu się w Primera División.

Kostarykanin, dzięki namowie Keylora Navasa, miał zostać wypożyczony do Żab do końca obecnego sezonu, o czym pisaliśmy tutaj. Niestety, 29-letni reprezentant Kostaryki złożył podpis pod umową dość późno i klub nie zdążył dopiąć wszystkich formalności przed zamknięciem okienka transferowego w Hiszpanii (30 stycznia, godzina 24:00). Levante nie chciało jednak zrezygnować z zawodnika i zwróciło się do FIFA o wyrażenie zgody na przenosiny Bryana Ruiza z Fulham do ich drużyny.

- Sprawa transferu tego piłkarza nie doszła do skutku, ponieważ Fulham nie dostarczyło nam potrzebnych dokumentów na czas. Ruiz chciał do nas przyjść, ale w Londynie nie zdawali sobie sprawy, że okienko w Hiszpanii zamyka się w piątek, a nie w poniedziałek. Musimy przestrzegać i respektować dedyzję FIFA, nawet jeśli z nimi się nie zgadzamy - powiedział Quico Catalán, prezydent Levante.

Doświadczony skrzydłowy w zespole z Craven Cottage występuje od 2011 roku. W obecnym sezonie rozegrał w jego barwach 20 meczów, w których strzelił pięć bramek oraz zanotował cztery asysty.

źr.: Transfery.info/Levante UD | Autor: @N_Bozejewicz | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz