poniedziałek, 10 listopada 2014

Alcaraz: Każdy mecz to dla nas cały świat

Lucas Alcaraz, Levante
Lucas Alcaraz po spotkaniu z Sevillą był bardzo zadowolony z wywalczenia punktu na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán oraz zaangażowania swoich piłkarzy. Szkoleniowcowi Levante nie spodobały się jednak niektóre decyzję sędziego.

- Każdy mecz to dla nas cały świat i, co najważniejsze, moja drużyna rozwija swoją grę w wielu aspektach. Musimy ciężko pracować, aby wypracowywać progres. Na każdy punkt przez nas zdobyty idzie ciężka robota.

Alcaraz po spotkaniu nie był natomiast zadowolony z wielu przerw grze spowodowanych przez kontuzje, a przez to również był nieco zdenerwowany na Carlosa Velasco Carballo, arbitra tego spotkania.

- Trudny to był mecz do sędziowania, było mnóstwo kartek i wiele przerw. Nie można jednak powiedzieć, że były one spowodowane przez Levante, mój zespół starał się prowadzić czystą i ładną dla oka grę. Powiem może tak: Levante przyjechało tutaj, by grać, a nie tracić minuty.

Podsumowując jednak całą grę, szkoleniowiec, który kilka tygodni temu objął pierwszy zespół Żab był zadowolony z postawy swoich piłkarzy.

- W drugiej połowie graliśmy mądry, dojrzały futbol. Potrafiliśmy bronić się przeciwko zespołowi, który ma naprawdę świetnych piłkarzy w ofensywie. Uważam, że remis tutaj to dla nas duże osiągnięcie, ale oczywiście nie możemy spocząć na laurach i już teraz rozpoczynamy pracę nad kolejnym rywalem - zakończył.

źr.; foto: Inside Spanish Football

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz