poniedziałek, 20 października 2014

Jedyny taki "Przewodnik Kibica"!

Wielu kibiców hiszpańskich klubów często poszukiwali skarbu kibica Primera División. Niestety, do tej pory pozycje wydawane na polskim rynku nie były najlepszej jakości. Wreszcie jednak jest, ten jedyny Przewodnik Kibica La Liga 2014/2015 autorstwa ¡Olé! Magazyn!

Co najważniejsze, ta absolutnie nowa pozycja na rynku nie koncentruje się tylko i wyłącznie na Barcelonie i Realu, ale zawiera w sobie dokładne opisy wszystkich klubów.

W pierwszym wydaniu magazynu znalazło się także miejsce na felietony. O La Lidze wstającej z kolan pisze Piotr Dyga, na pytania dotyczące bieżącego sezonu odpowiada Piotr Laboga z NC+, a postać Grzegorza Krychowiaka i jego sytuację w Sevilli przybliża Tomasz Zakaszewski.

W Przewodniku znaleźć można także terminarz spotkań oraz mapę klubów z ciekawostkami dotyczącymi każdego z miast oraz dodatkowe materiały i infografiki związane z La Liga.

Dla każdego kto interesuje się futbolem hiszpańskim, zarówno w wydaniu niedocenianych ekip, jak i futbolowych gigantów, Przewodnik Kibica ¡Olé! jest pozycją obowiązkową.

Ten stustronicowy magazyn można zamówić na sklep.olemagazyn.pl za jedyne 8,90 zł z możliwością darmowej wysyłki. Autorzy zapowiadają uczynienie z Przewodnika corocznej tradycji.

Dla czytelników Moje Levante oraz a o sporcie wraz z ¡Olé! Magazyn przygotowaliśmy jednak specjalny konkurs, w którym możecie wygrać Przewodnik Kibica La Liga 2014/2015!


Co musicie zrobić, by móc wygrać tę wspaniałą pozycję?
1. polubić fanpage Moje Levante
2. udostępnić ten post
3. odpowiedzieć na pytanie: kto wygra La Ligę w sezonie 14/15 i dlaczego?

Cały konkurs prowadzony jest wraz z a o sporcie, a nagrody zostały ufundowane przez autorów ¡Olé! Magazyn. Odpowiedzi należy napisać w komentarzach pod danym postem na fanpage-u.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz