sobota, 23 sierpnia 2014

Mendilibar: Villarreal zmęczony, ale w świetnej formie

Villarreal dostaje zmęczony, ale w dobrym stanie
José Luis Mendilibar wypowiedział się na temat jutrzejszego rywala swojego zespołu. Szkoleniowiec Levante przyznał, że mimo zmęczenia Villarreal z pewnością da z siebie maksimum.

Trener Żab przyznał, że piłkarze z El Madrigal mogą być trochę zmęczeni po czwartkowym meczu w Kazachstanie, ale wynik 3:0 tylko pokazuje, jak dobrze ekipa Marcelino przygotowana jest do tego sezonu.

- Teoretycznie nasi przeciwnicy są oczywiście nieco bardziej zmęczeni, ale tylko pod względem fizycznym. Psychicznie wygrana w Lidze Europy z pewnością ich podbudowała i sprawiła, że z większą łatwością wejdą w sezon.

Mendilibar nie będzie mógł użyć w niedzielnym spotkaniu m.in. Papy Diopa, który będzie pauzować za kartki jeszcze z poprzedniego sezonu. Na innych pozycjach kilku piłkarzy nie wystąpi z powodu drobnych kontuzji.

- Rzeczywiście nie będę mógł wystawić najbardziej optymalnego składu, ale to nie jest dla mnie problem. Mamy na tyle dobry zespół, by ze spokojem móc rotować składem. Villarreal to trudny przeciwnik, ale mamy nadzieję go pokonać.

źr.; foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz