wtorek, 26 sierpnia 2014

Dwugłos trenerski po meczu z Villarrealem

Mendilibar: No hicimos lo suficiente
para presentar más oposición
Po meczu Levante - Villarreal obaj trenerzy byli całkiem rozmowni. José Luis Mendilibar był oczywiście zmartwiony rezultatem, ale jest spokojny o dalsze losy jego drużyny. Z kolei dla Marcelino najważniejszym wydarzeniem meczu był gol na 0:1.

Mendilibar: Nie zrobiliśmy wystarczająco wiele, by zyskać przewagę na boisku
- Mojemu zespołowi zabrakło w tym spotkaniu tego czegoś. Nie zrobiliśmy wystarczająco wiele, by zyskać przewagę na boisku, a nasi przeciwnicy całkowicie to wykorzystali. Sądzę, że wyszliśmy nieco przestraszeni na ten mecz i było to widać w naszej grze. Po stracie pierwszego gola widać było już kompletny brak może nie tyle chęci, co po prostu psychicznej siły. Nad tym musimy popracować. Nie sądzę, że gramy zbyt defensywny futbol, a o to nas się często oskarża. Kończąc jeszcze, Villarreal ma oczywiście więcej możliwości, to drużyna bardzo dobra jakościowa, ale sądzę, że mieliśmy szanse na wywalczenie znacznie lepszego rezultatu.

Marcelino: Gol na 0:1 dał nam bardzo dużo pewności
- Zaczęliśmy mecz bardzo dobrze i z tego jestem zadowolony. Już w pierwszych dwudziestu minutach powinniśmy objąć prowadzenie, ale tak się nie stało i Levante mogło nas jeszcze postraszyć. Myślę, że kluczowy dla losów tego spotkania był gol, który dał nam prowadzenie. Po nim mój zespół nabrał pewności i o drugiego gola było już znacznie łatwiej.

źr.; foto: Marca 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz