środa, 23 lipca 2014

Rafael Martins w Levante

Rafael Martins został nowym zawodnikiem Levante. 25-latek podpisał w niedzielę na Ciudad de Valencia 3-letni kontrakt. Do Walencji przyszedł jako wolny zawodnik.

Brazylijczyk ma załatać dziurę w przodzie. Zarząd na pozycję środkowego napastnika nie umiał znaleźć odpowiedniego gracza od czasu odejścia Arouny Koné. Sam David Barral bowiem nie wystarczył, by Żaby strzelały na potęgę.

Martins do Levante dołączył jako wolny zawodnik po tym, jak skończył się jego kontrakt z brazylijskim Audax. Przez całą swoją seniorską karierę był związany właśnie z tym klubem, jednak niemal ciągle będąc wypożyczanym.

Na trenerze Mendilibarze dobre wrażenie Brazylijczyk mógł wywołć dzięki swoim dobrym występom w Vitórii Setúbal. W ostatnim sezonie w barwach tej portugalskiej drużyny 25-latek zdołał strzelić 15 goli w 28 meczach.

Nie jest to jego pierwsza przygoda z hiszpańską piłką. W sezonie 2009/2010 reprezentował on bowiem barwy rezerw Realu Saragossa. Jego bilans w tamtej ekipie był dokładnie taki sam jak w klubie z Setúbal w ostatnim sezonie.

źr.: własne/Levante UD; foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz