niedziela, 27 lipca 2014

Míchel w Getafe

Wszyscy pamiętamy świetnego Míchela, który wyczyniał rzeczy nie z tej ziemi w sezonie 12/13. Po nieudanym roku w Valencii były zawodnik Levante przeniósł się do Getafe.

Miguel Alfonso Herrero, znany kibicom jako Míchel, do Levante dołączył w 2012 roku, na zasadzie wolnego transferu z Valencii właśnie. Dla Żab zagrał w sumie w 37 spotkaniach, strzelając 5 bramek. Potrafił też nieźle asystować. Pomógł również w dotarciu ekipy z Ciudad de Valencia do fazy pucharowej Ligi Europy.

Po tamtym sezonie pomocnik zdecydował się jednak na powrót do Valencii, co dla wszystkich stron okazało się strzałem w kolano. 25-letni obecnie gracz po powrocie do Nietoperzy rozegrał zaledwie 13 meczów, częściej wchodząc z ławki, nie zaliczając też ani jednego gola.

Teraz były reprezentant kadry La Roja U-21 zdecydował się na wypożyczenie do Getafe. W barwach ekipy z Coliseum Alfonso Pérez spędzi najbliższe dwa sezony.

Co ciekawe, w październiku 2012 roku, Míchel, reprezentując barwy Levante, strzelił zwycięskiego gola w wygranym 1:0 meczu właśnie z Getafe.

źr.: własne/Getafe CF; foto: Onet

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz