środa, 28 maja 2014

Caparrós trenerem Granady

Joaquín Caparrós, który jeszcze niedawno miał przedłużyć kontrakt Levante, wczoraj rozstał się z klubem z Walencji. Dzisiaj osiągnął porozumienie z Granadą, z którą podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Jeszcze w zeszłym tygodniu wydawało się, że Andaluzyjczyk zostanie na Ciudad de Valencia. Media informowały przecież, że lada chwila przedłuży o dwa lata kontrakt z Levante i to właśnie z Żabami powalczy o europejskie puchary.

Wczoraj okazało się jednak, że klub przerwał rozmowy ze szkoleniowcem w sprawie przedłużenia kontraktu. Quico Catalán, prezydent Levante, podczas wczorajszej konferencji prasowej zapowiedział, że klub już teraz poszukuje nowego trenera.

- Kluczową sprawą w kwestii mojego stanowiska pracy było to, abym mógł spokojnie pracować, uzyskawszy pomoc od prezydenta, dyrekotra sportowego itd. - taką wypowiedzią zakończył on swoją przygodę z Levante.

Dzisiaj Granada ogłosiła, że to Caparrós zostanie następcą Lucasa Alcaraza, dla którego ten sezon nie był najlepszy. Jego drużyna do końca musiała walczyć o spadek. Ostatecznie Nazaríes zajęli w tabeli piętnastą lokatę.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz