wtorek, 8 kwietnia 2014

Caparrós: "Dzisiaj nie zdołaliśmy konkurować"

Joaquín Caparrós nie był zadowolony po poniedziałkowym spotkaniu, w którym to Athletic Bilbao okazał się lepszy od prowadzonego przez niego Levante. Przyznał, że jego drużyna nie zdołała być poważnym konkurentem dla Basków.

Na wczorajszej konferencji po spotkaniu Caparrós powiedział: - Dzisiaj nie byliśmy w stanie konkurować z Bilbao. W pierwszej połowie tego meczu robiliśmy więcej, niż w pojedynku z Celtą, a mimo to, nie udało nam się nic w niej osiągnąć. Za to w drugiej części graliśmy już tak, jak to przystało na ekipę, która ma 40 punktów na swoim koncie.

- W dzisiejszym futbolu na najtrudniejszych rzeczy należy utrzymanie swojego zespołu cały czas zmotywowanego. Dzisiaj udało mi się to osiągnąć częściowo, stąd taki, a nie inny wynik. Niemniej jednak, nie zdołaliśmy dzisiaj konkurować z Baskami.

Andaluzyjczyk na sam koniec wspomniał też o czerwonej kartce dla Davida Barrala: - Naszym obowiązkiem jest trzymać nerwy na wodzy. David dzisiaj tego niestety nie zrobił i za to został ukarany.

źr.: insidespanishfootball.com; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz