wtorek, 25 marca 2014

Juan Carlos: "Caparrós powinien nas się obawiać"

Juanfran wybija piłkę przed Juana Carlosa w Betis-Sportowe.  RAMON NAVARRO
Skrzydłowy Betisu Juan Carlos w rozmowie na łamach hiszpańskiej prasy zapowiedział, że jego klub wciąż walczy, a Joaquín Caparrós i Levante powinni się w czwartkowy wieczór mocno obawiać Verdiblancos.

Juan Carlos przed czwartkowym meczem z Levante zapowiedział, że jego drużyna będzie walczyć do końca: - Nasza sytuacja w tabeli jest trudna, ale będziemy walczyć do końca. Nie udało nam się awansować do ćwierćfinału Ligi Europy, ale i tak to liga jest teraz najważniejsza. Teraz do końca nie można już ani razu się potknąć, jeśli chcemy się utrzymać.

- Levante powinno się nas obawiać. Caparrós to bardzo doświadczony trener, będzie to moje kolejne starcie przeciwko temu szkoleniowcowi. Jego piłkarze tego dnia będą na pewno zmotywowani, ale i my mamy o co grać.

Piłkarz żałuje też początku sezonu: - Gdyby nie ten fatalny początek, może teraz nie byłoby takie nerwówki. Cóż - teraz musimy walczyć w każdym spotkaniu.

Na koniec powiedział jeszcze coś o Derbach Sewilli: - Ta porażka nas boli, bardzo boli. Niestety taka jest piłka i tego już nie zmienimy - zakończył.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz