wtorek, 5 listopada 2013

Pedro López i Pallardó niepewni gry z Bilbao

Pedro Lopez i Pallardó, wątpi przeciwko Athletic
Nie jest wiadome, czy podczas sobotniego meczu z Athletic Bilbao Joaquin Caparrós będzie mógł skorzystać z Pedro Lópeza i Miguela Pallardó. Pierwszy ma problemy ze ścięgnami w prawej nodze, drugi powoli wraca do formy po zwichnięciu stawu skokowego.

Podczas wtorkowego treningu Joaquin Caparrós nie mógł skorzystać z dwóch kontuzjowanych zawodników. Mowa tu o graczach z formacji defensywnej: Pedro Lópezie i Miguelu Pallardó.

Pierwszy z nich ma pewne problemy mięśniowe, narzeka także na ścięgna. Obie przypadłości dotyczą prawej nogi. Szans na to, by prawy obrońca zagrał w sobotę na San Mames raczej nie ma.

Z kolei defensywny pomocnik zaczyna dopiero swoje pierwsze treningi od czasów odniesienia kontuzji stawu skokowego. Pallardó zwichnął je cztery tygodnie temu.

Pod koniec treningu boisko opuścił Ángel Rodriguez, który został uderzony w kość piszczelową. Napastnik pojechał na odpowiednie badania do szpitala, na razie jednak nie wiadomo, czy będzie zdolny do gry w najbliższym czasie.

W dzisiejszych zajęciach uczestniczyli za to dwaj młodzi piłkarze, występujący na co dzień w zespołach juniorskich: Jason i Matias Aquino.

źr., foto: marca.es

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz