niedziela, 8 września 2013

Baba odpalił! Zwycięstwo z UB Conquense

Senegalski napastnik Baba Diawara dał olbrzymi popis swoich umiejętności w sparingowym meczu z występującą w Segunda División B drużyną UB Conquence. Levante wygrało 3:1.

Wypożyczony z Sevilli napastnik nie dał długo czekać kibicom Żab na swoje bramki. Wysoki gracz pierwszego gola zaliczył już w 6' minucie spotkania. Dziewięć minut później było już 2:0, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się 25-latek.

Zawodnicy Levante do meczu podeszli nieco rozluźnieni, ale nie pozwalali na dużo swoim przeciwnikom. Dopiero po zdobyciu trzeciego gola w 67' minucie (uczynił to David Barral z rzutu karnego), drużyna Joaquina Caparrósa nieco odpuściła, czego efektem był honorowy gol Álvaro w 70' minucie.

Drużyna z Estadio Ciudad de Valencia pewnie pokonała niżej od siebie notowanych rywali i jest na dobrej drodze by w meczu z Realem Sociedad pokazać wreszcie dobrą formę.

UB Conquense - Levante UD 1:3 (0:2)
5.09.2013 Estadio La Fuensanta, Cuenca, 18:00

Gole: 6', 15' Baba Diawara, 67' Barral (rzut karny) - 70' Álvaro

Conquense: Sergio; Iván González, Aridani, Rangel, Alfonso, Borja Hernández, Quique Aragón, Narváez, Churre, Borja Lázaro, Cristofer. W drugiej połowie grali również: Manolo, Álvaro, Arencibia, Sendoa, Manzano, Curro Vacas, Cristian, Vega, Jorge oraz Miguel.

Levante: Javi Jiménez, Pedro López, Nong, David Navarro, Juanfran, Nikos, Xumetra, Gomis, Diop, Ríos, Baba Diawara. Grali również: Barral, Ángel, Pallardó, Sergio, Chris, Simao Mate.

Sędzia: Villena Contreras

Widzów: 1 000

źr.: marca; fot.: forum.fm-view.net