niedziela, 4 sierpnia 2013

Kanonada w Teruel. Levante wygrywa 6:0!

Levante odniosło kolejne zwycięstwo w okresie przygotowawczym, póki co najbardziej efektowne. Żaby pokonały trzecioligowe CD Teruel 6:0.

Drużyna z Walencji co roku rozgrywa w przerwie między sezonami mecz z aragońską drużyną. Nigdy jeszcze jednak klub z Estadio Ciudad de Valencia nie wygrał tak wysoko.

Strzelanie rozpoczął już w 3' minucie Iborra, który już po raz kolejny trafił z rzutu karnego. Po nieco ponad pół godzinie gry na 2:0 podwyższył Nabil El Zhar, w 34' minucie trzecią bramkę trafił David Barral (również z rzutu karnego). Na minutę przed końcem pierwszej połowy gospodarzy dobił po raz kolejny El Zhar.

Tuż po przerwie gola zaliczył Roger, który w drugiej partii był jednym z najlepszych zawodników. Później drużyna Joaquína Caparrósa nieco odpuściła, jednak to ona strzeliła jeszcze raz. Drugiego gola w meczach kontrolnych strzelił Ivanschitz.

CD Teruel - Levante UD 0:6 (0:4)
4.08.13, Estadio Pinilla, Teruel

Gole: 3' Iborra, 31' El Zhar, 34' David Barral, 44' El Zhar, 47' Roger,  Ivanschitz

CD Teruel: Valbuena, Jorge Berlanga, Néstor, De Pablo, Parra, Acerete, Pascual, César García, Benegas, Yuste, Rosendo.

Levante UD: Javi Jiménez, Pedro López, D.Navarro, Vyntra, Juanfran, Diop, Iborra, Lell, Xumetra, El Zhar, D.Barral. W drugiej połowie: Javi Jiménez, Expósito, H.Rodas, El Adoua, Nikos, Simao, Pallardó, Ivanschitz, Jason, Ángel oraz Roger.

Sędzia: Daniel Torner Albajez.

źr.: mundolevanteud.com, fot.: Levante UD