niedziela, 28 lipca 2013

Kolejna spokojna wygrana Levante. 3:0 z Ayamonte

Podczas drugiego sparingu w czasie zgrupowania w Lepe Levante pokonało gładko 3:0 występujące w Tercera División Ayamonte.

Zabójczy w sparingach David Barral otworzył wynik spotkania w 8' minucie, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Nabila El Zhara. Po pół godziny gry Iborra trafił w poprzeczkę, a chwilę później gola zaliczył do niedawna zawodnik rezerw Jose Morales.

W drugiej połowie swoje sytuacje miał Roger, jednak to Angel zaliczył gola. Potem miał on jeszcze szansa na powtórzenie sukcesu, jednak główkował nieco nad bramką.

Ayamonte - Levante 0:3 (0:2)
22.07.13 Estadio Ciudad de Lepe

Levante: Jiménez, Morales, Navarro, Vyntra, Barral, El Zhar, Iborra, Rubén, Juanfran, Sergio y Pedro López. También jugaron: Nikos, El Adoua, Héctor, Morales, Pallardó, Simao, Ivanschitz, Roger, Higón i Ángel

Ayamonte: M. Rosa, Carlos Mora, Nacho, Pablo Oliveira, Francis Ruiz, Álvaro, Rafa García, Fernando Vaz, Cano, Manu y Juanma. También jugaron: Morgaz, Zeta, Ferrera, Neto, Chanis, Martín, López, Landero, Pedro, Jonathan i Papú

Sędzia: José Francisco García Lozano.

Kartki: Ivanschitz, Pallardó, Roger (wszyscy żółte)

Gole: 8' Barral, 34' Morales, 67' Ángel

źr.: mundolevanteud.com, fot.: @Jorge Ramírez / Levante UD