niedziela, 28 lipca 2013

Gładkie zwycięstwo Levante. 2:0 z San Roque

Levante 21 lipca rozegrało pierwszy sparing podczas swojego zgrupowania w Lepe rozegrało trzy mecze sparingowe. Żabom udało się pokonać trzecioligowca.

W pierwszym dniu podopieczni Joaquina Caparrosa łatwo pokonali 2:0 CD San Roque de Lepe - drużynę, która w ostatnim sezonie spadła z Segunda División B.

Bez wątpienia ozdobą tego meczu była pierwsza bramka strzelona przez Davida Barrala. Po pięknej akcji indywidualnej na lewym skrzydle, były napastnik Cadiz popisał się potężnym uderzeniem, którego bramkarz nie miał szans obronić.

Caparros wystawił w tym spotkaniu dwa zupełnie różne zespoły (z wyjątkiem Keylora Navasa, który pozostał przez cały czas w bramce). Zaskoczeniem mogła być pozycja Issama El Adoua, który zagrał na prawej obronie.

W drugiej połowie dobrze grali młody Roger Marti i Sergio Pinto, ale to Héctor Rodas w 90' minucie zaliczył drugiego gola dla Levante.

San Roque 0:2 Levante UD (0:1)
21.07.13 Estadio Ciudad de Lepe

San Roque: Josemi; Fran, Ramírez, Juanma, Germán, Jorge Vázquez, Mustapha, Jesús Rubio, Selu, Espada, Carlitos

Levante UD: Keylor; El Adoua, Vyntra, Navarro, Juanfran; Iborra, Diop, Rubén, Xumetra, El Zhar; Barral. También jugaron Pedro López, Rodas, Pallardó, Nikos, Sérgio, Simao, Ivanschitz, Morales, Roger y Ángel.

Bramki: 6' David Barral; 90' Héctor Rodas.

Sędzia: Santiago Blanco.

Kartki: Sérgio Pinto (żółta 55')

źr.: mundolevante.com, fot.: wikipedia.org, @LevanteUD @JorgeRamPhoto