piątek, 31 maja 2013

JIM: "Jest szansa i z niej się cieszę!"

Juan Ignacio Martínez, en una rueda de prensa / ORAZAL (MARCA)
źr.: marca.es
Juan Ignacio Martinez zapewnił, że jego jedyną misją jest walczyć o to, aby Levante zagrało w europejskich pucharach w przyszłym sezonie i powtórzył, że decyzja o pozostaniu w klubie z Walencji to sprawa, która nie zależy od niego: - Jeśli istnieje jakaś szansa, aby zagrać w Europie w przyszłym sezonie, zamierzamy walczyć o to do ostatniego momentu - powiedział na konferencji prasowej przed treningiem.

Trener Levante odmówił oceny spotkania, które miało miejsce w środę z dyrektorem sportowym klubu, Manolo Salvadorem: - Nie chcę ciągle powtarzać tego samego, byłoby brakiem szacunku ujawniać szczegółów. To Manolo jest osobą, która powinna wam odpowiedzieć jeśli uważa to za stosowne. Moje wrażenia są bardzo dobre, niesamowite, jak zawsze - wyjaśnił.

Juan Ignacio zapewnił, że drużyna powinna walczyć o zwycięstwo z Betisem w tą sobotę i czekać na wieści z meczów Getafe i Sevilli, bo przy ewentualnych porażkach obu drużyn i braku zgody na grę w Europie Malagi i Rayo, to właśnie drużyna z Walencji awansuje do Ligi Europejskiej. - Rok temu zależeliśmy od siebie, w tym sprawy się zmieniły. Miejmy nadzieję, że i w tym roku nam się uda. - powiedział. - To, że mamy szanse, zawdzięczam graczom dzięki ich wysiłkowi i lojalności. Dali mi możliwość gry w elicie. - skończył. 

źr.: marca.es, tłumaczenie: Zbyszek Jankiewicz

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz