sobota, 27 kwietnia 2013

Juan Ignacio Martínez: "Remisy byłby sprawiedliwym wynikiem"

źr.: marca.es
Trener Levante Juan Ignacio Martinez powiedział po porażce swojego zespołu u siebie z Celtą, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem.

- Wynik jest, jaki jest, ale musimy zdać sobie sprawę, że przegraliśmy na własnym stadionie z zespołami, które tabeli są niżej od nas - Deportivo i Celtą. Dzisiejszego dnia przeciwnik niewiele zrobił w ataku, aby wygrać to spotkanie, ale gratuluję im dobrego dla nich wyniku, choć jednocześnie uważam, że to remis byłby sprawiedliwym wynikiem.

- To ciężkie dla mnie i mojego zespołu porażki u siebie, ale chcemy przezwyciężyć nasz kryzys - powiedział szkoleniowiec Żaby, podkreślając też, że w jego zespole istniały dzisiaj pewne braki i że taka drużyna, jak jego, powinna to spotkanie wygrać.

- Szkoda, że tak skuteczny gracz jak Barkero przestrzelił dzisiaj rzut karny, ale musimy być silni i ciężko pracować przez te pięć dni, aby dobrze zaprezentować się w następnym meczu.

- Podczas przerwy powiedziałem moim piłkarzom, jak mają zagrać w drugiej połowie i miałem nadzieję, że odrobimy ten wynik, ale tak się nie stało i trzeba będzie się przełamać w starciu z Mallorcą - podsumował szkoleniowiec, dodając, że istnieje tylko jeden sposób, aby jego zawodnicy pozbyli się złej passy: - Trzeba zdobyć trzy punkty!

źr.: marca.es

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz