wtorek, 1 sierpnia 2017

Rubén García opuści Levante?

Rubén García jeszcze niedawno był łączony z wielkimi europejskimi klubami. Teraz wiele wskazuje na to, że nie zdoła utrzymać się w kadrze Levante i odejdzie do Segunda División.

Wychowanek Żab nie jest ulubieńcem Juana Muñiza. W minionym sezonie skrzydłowy wystąpił w zaledwie 17 meczach, w których łącznie zaliczył 877 minut. Nie zdołał zanotować ani jednej asysty czy gola.

Teraz zawodnik, który ma na swoim koncie ponad 100 meczów w Primera División, znalazł się na lekkim zakręcie. Być może będzie musiał odbudować się w Segunda. Jego sprowadzeniem jest zainteresowany Real Saragossa.

Los Blancos budują nowy zespół, który ma w przyszłym sezonie dać wreszcie upragniony awans i powrót do Primera División. Rozbrat sześciokrotnego zdobywcy Pucharu Króla z najwyższą klasą rozgrywkową trwać więc już będzie pięć lat i dłuższa była w... latach 40. ubiegłego wieku!

Rubén García do Levante dołączył jeszcze jako junior ze szkółki Valencii. W przeszłości interesowała się nim m.in. Barcelona. 24-latek ma też za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz