poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Muñiz: Chcemy pokazać nasz sposób na spokojne utrzymanie

Juan Ramon López Muñiz, durante un entrenamiento del Levante en...
Po awansie wywalczonym w rewelacyjnym stylu czas na powrót do Primera División. Juan Muñiz ma swój pomysł na Levante i zamierza to pokazać już dzisiaj podczas meczu z Villarrealem.

- Mamy ogromną ochotę do gry i już teraz nie możemy się doczekać. Zyskaliśmy ogromną okazję, aby zaprezentować, że jesteśmy wielką ekipą, która chce pozostać na dłużej w Primera División. Lepiej mieć świetny zespół niż posiadać jedynie dobre indywidualności.

- W tej chwili nie myślę o ewentualnych odejściach pod koniec okienka transferowego. Spodziewam się, że będę miał wszystkich zawodników do dyspozycji.

- Pozostał trzon drużyny z minionego sezonu. Jesteśmy młodą ekipą z mnóstwem energii i głodem gry na najwyższym poziomie i uważam to za jak najbardziej pozytywną cechę. Musimy dać tym chłopakom szanse i pokazać, że jesteśmy gotowi, by rywalizować w Primera División.

- Villarreal to kapitalny zespół, który w ostatnich sezonach pokazał swoją siłę i jest ważną częścią hiszpańskiego futbolu. Dają nam motywację do działania. To będzie mecz, w którym obie ekipy do ostatniej minuty będą walczyć o trzy punkty.

Początek meczu Levante - Villarreal już dzisiaj o 20:15. Transmisja w Eleven.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz