czwartek, 20 lipca 2017

Pierwszy test zaliczony na piątkę! La Nucía - Levante 0:5

Levante kapitalnie zainaurugowało tegoroczną pretemporadę. Żaby pokonały La Nucíę 5:0, a gole strzelali również debiutanci.

Beniaminek Tercera División w pierwszej połowie prezentował się naprawdę solidnie. Jedyną bramkę dla Levante w tej części gry zdobył w 9. minucie Toño.

Podopieczni Muñiza rozstrzelali się dopiero w drugiej połowie. To właśnie wtedy na boisku zameldowali się Álex Alegría oraz Enis Bardhi, dla których był to debiut w barwach Granotas. Obaj wpisali się zresztą na listę strzelców, a wypożyczony z Betisu napastnik zrobił to nawet dwukrotnie. Piątego gola strzelił natomiast Chema.

Był to pierwszy sparing Levante podczas tych przygotowań. Kolejny mecz odbędzie się już 22 lipca, kiedy Żaby zmierzą się z Almeríą.

CF La Nucía - Levante UD 0:5 (0:1)