poniedziałek, 16 stycznia 2017

David Barral zagra na Cyprze

Znalezione obrazy dla zapytania david barral levante
David Barral, były napastnik Levante, po raz kolejny opuszcza Hiszpanię. Tym razem zdecydował się na transfer do cypryjskiego APOEL-u.

33-latek miniony rok spędził w Granadzie, dla której w sumie zagrał w tym czasie w 22 ligowych spotkaniach, jednak w ani jednym nie wpisał się na listę strzelców. Nie było mu przy tym dane zagrać w Copa del Rey, a to oznacza, że swoją przygodę z andaluzyjskim klubem kończy bez trafienia w oficjalnym spotkaniu.

Barral w ostatnich latach zdecydowanie najbardziej jest znany właśnie z występów w Levante. Na Ciudad de Valencia doświadczony napastnik trafił w lipcu 2013 roku z tureckiego Ordusporu. Przez dwa sezony w sumie zdołał zagrać dla Żab w 67 meczach Primera División i strzelił 18 goli. To głównie dzięki jego trafieniom drużyna prowadzona wówczas przez Lucasa Alcaraza utrzymała się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Co ciekawe, obecnie Alcaraz po raz kolejny w swojej karierze prowadzi właśnie Granadę. I chociaż obu panom nieźle współpracowało się ze sobą w Walencji, to jednak tym razem po raz kolejny ich drogi się rozchodzą. Latem 2015, kiedy Alcaraz tworzył drużynę pod nowy sezon, Barral zdecydował się na podpisanie kontraktu z Al Dhafrą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Barral z APOEL-em związał się półtorarocznym kontraktem. W nowym zespole będzie występować z numerem 17.

źr.: własne/APOEL | Autor: @P_Przyborowski | foto: YouTube

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz