sobota, 20 sierpnia 2016

Kolejna letnia porażka. 0:1 z Hérculesem

Hércules w ostatnim przedsezonowym sparingu Levante okazał się dla Żab zbyt mocnym przeciwnikiem. Wygrał 1:0, a to sprawia, że start ligi dla ekipy z Walencji będzie jedną wielką niewiadomą.

Przedstawiciel Segunda División B zaprezentował się bardzo dobrze przed własną publicznością, czego dowodem był gol doświadczonego Chechu w 19. minucie.

Levante pozytywniej zaprezentowało się jedynie w drugiej połowie. To właśnie wtedy Morales trafił w słupek. Forma klubu przed początkiem sezonu jest jednak dużą niewiadomą.

Hércules CF - Levante UD 1:0 (1:0)