piątek, 27 maja 2016

Mourinho zrezygnował z Leóna... na Ciudad de Valencia?!

Pedro León hits back: "Dudek's claims are lies"
Doniesienia o tym, że José Mourinho zrezygnował z Pedro Leóna w Realu Madryt po spotkaniu właśnie z Levante pojawiły się w biografii Jerzego Dudka. Sam piłkarz wreszcie postanowił temu jednak zaprzeczyć.

- Bezbramkowo remisowaliśmy z Levante w ramach 5. kolejki Primera División i Mourinho nakazał Pedro udać się na rozgrzewkę. Ten jednak zamiast przygotowywać się do wejścia na boisko, stał głównie przy chorągiewce przy rogu boiska. Mou był wściekły. Rzekł do nas, żebyśmy patrzyli na brak wysiłku ze strony naszego kolegi z ekipy - czytamy w książce.

W dalszej części Dudek wspomina, że po tym spotkaniu na najbliższym trenignu przed meczem Ligi Mistrzów z Auxerre Mourinho poinformował całą drużynę, że León nie uda się do Francji i obejrzy mecz w domu: - Wiele ludzi poświęciłoby swoje całe życie, by zagrać w tej koszulce. Ty najwyraźniej do nich nie należysz - miał powiedzieć ówczesny trener Królewskich.

W czwartek León za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie zaprzeczył tym rewelacjom: - Koniec tych kłamstw. Do takiej sytuacji nigdy nie doszło i to powinno zostać jakoś sprostowane. Moi koledzy z drużyny z tamtego czasu mogą potwierdzić, że przedstawiona wersja wydarzeń, to zwykłe kłamstwo.

Pedro León obecnie jest zawodnikiem Getafe.

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz