sobota, 19 marca 2016

Verdú: Z Deportivo musimy zwyciężyć

Joan Verdú, czyli były zawodnik Deportivo, a od stycznia gracz Levante zapowiada, że w sobotę wygrana nad drużyną z Riazor jest po prostu zwykłą koniecznością.

- Riazor to ciężki stadion. Grałem tam przecież przez trzy lata, więc coś o tym wiem. Magia tego obiektu unosi się w powietrzu. Wiemy też, że Deporitvo od pewnego czasu prezentuje się średnio, dlatego tym większa przy nich konieczność zdobywania kolejnych punktów.

- Bardzo mnie dziwi, czemu Turcos nie potrafią wygrać meczu od 19 grudnia. To świetna drużyna z równie dobrym trenerem. Sądzę, że być może chodzi tutaj o jakieś kwestie mentalne? Bądź co bądź, kolejne punkty jednak zdobywają.

- Marzeniem byłoby spokojne utrzymanie się w Primera División. Kluczowe będą rzecz jasna pojedynki z drużynami z dołu tabeli. Warto by jednak już w tę sobotę zdobyć kolejne trzy punkty. Doda nam to jeszcze większej mocy, szczególnie tej mentalnej.

- Na Riazor spędziłem cudowne trzy lata (Katalończyk grał tam w latach 2006-2009 - przyp. red.). Wciąż pamiętam tych kapitalnych kibiców. Powrót tam będzie dla mnie przyjemnością.

źr.: Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz