wtorek, 20 października 2015

Trzy minuty załatwiły sprawę. 3:0 dla Realu

Real Madryt nie dał szans po raz kolejny żadnych szans Levante. Tym razem Królewscy pokonali Żaby na własnym stadionie 3:0.

Bez kilku podstawowych zawodników Levante trudno było powalczyć w Madrycie o korzystny rezultat. Przez jednak niemal pół godziny gry utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy jednak gospodarze doszli do głosu.

W 27. minucie pierwszego gola po bardzo ładnej i składnej akcji strzelił Marcelo. Nie minęły trzy minuty i już mieliśmy 2:0. Błąd w przyjęciu piłki Feddala wykorzystał Kroos, który przejął piłkę i podał do Ronaldo, a ten przepięknym strzałem pokonał Rubéna. Na dziewięć minut przed końcem spotkania wynik po drużynowej akcji ustalił Jesé.

W związku z przegraną pozycja Levante w lidze się nie zmieniła i Żaby nadal okupują 18. miejsce. Real jest liderem.

Real Madryt - Levante UD 3:0 (2:0)
17.10.2015, Estadio Santiago Bernabéu, Madryt, 16:00

Gole: 27' Marcelo, 30' Cristiano Ronaldo, 81' Jesé

Real: Keylor Navas - Danilo, Varane, Nacho, Marcelo - Kroos, Kovacić (77' Marcos Llorente), Casemiro - Isco (69' Jesé), Bale (46' Lucas Vázquez), Cristiano Ronaldo

Levante: Rubén Martínez - Morales, Simao, Zou Feddal, Juanfran, Toño - José Mari (62' Rubén García), Camarasa, Casadesús - Roger (53' Ghilas), Deyverson (75' Rubén García)

Kartki: Kovacić - Zou Feddal, José Mari, Deyverson, Morales (wszyscy żółte)

Sędzia: Sánchez Martínez

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD