niedziela, 27 września 2015

Słabiutka końcówka i nokaut. 3:0 dla Getafe

Levante próbowało dowieźć w drugiej połowie remis, ale ostatecznie się to nie udało. Getafe w ciągu dziesięciu minut załatwiło sprawę i wygrało 3:0.

Nie było to kolejne pasjonujące spotkanie, Levante po raz n-ty zagrało mocno defensywnie, ale po kontratakach nic z tego nie wynikało.

W drugiej połowie wydawało się, że Żaby dowiozą już remis, ale na kwadrans przed końcem na boisku pojawił się Álvaro Vázquez, który ostatecznie został bohaterem Getafe. Najpierw w 81. minucie idealną piłkę dośrodkował mu Damián Suárez, a ten tylko skierował piłkę do siatki. Trzeba jednak przyznać, że w tej sytuacji lepiej między słupkami mógł się zachować Rubén.

Potem w 90. minucie Emi, również zmiennik w tym spotkaniu, przejął piłkę w środku pola i pognał na bramkę Levante... i umieścił piłkę w bramce.

Wreszcie minutę później, w ostatniej akcji meczu świetne podanie od Sarabii wykorzystał Vázquez, tym samym trafiając w tym spotkaniu po raz drugi i dobijając Levante.

Żaby przegrały swój trzeci mecz w tym sezonie, dotąd mają jedynie trzy punkty na swoim koncie i zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Getafe jest trzynaste.

Getafe CF - Levante UD 3:0 (0:0)
27.09.2015, Coliseum Alfonso Pérez, 18:15

Gole: 81' 91' Álvaro Vázquez 90' Emi

Getafe: Guaita, Alexis, Vergini, Lafita (75' Álvaro Vázquez), Stefan Scepovic (86' Emi), Pedro León (65' Sarabia), Víctor, Damián, Juan Rodríguez, Medrán y Noblejas

Levante: Rubén, Toño, Feddal, Morales, José Mari, Camarasa (82' Roger), Simao, Jefferson Lerma, Deyverson (77' Ghilas), Casadesús, Trujillo (37' Iván López)

Kartki: Roque, Culio - Deyverson, Iván López, Juanfran, Rubén Martínez (wszyscy żółte)

Sędzia: Santiago Jaime Latre

Atrakcyjność«« (w pięciogwiazdkowej skali)

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD